baner baner
baner
szukaj baner
struktura
Aktualności
struktura
Włodawa, dn. 2017-04-09
Niedziela Palmowa
Włodawa, dn. 2017-04-02
Koncert Papieski

2 kwietnia 2017 r. w kaplicy przy kościele NSJ we Włodawie odbył się koncert z okazji 12. rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II. Wspaniali, młodzi wykonawcy zapewnili nam popołudnie pełne wrażeń i emocji.

Koncert rozpoczął chór Gaudeamus z absolwentką Alicją Karpiuk wzruszającą piosenką "Jego miłość" zespołu Trzecia Godzina Dnia. Następnie pozostali soliści- Marcin Jankowski, Janusz Pruniewicz i Piotr Misiura, który jednocześnie prowadził cały koncert, zachwycili wszystkich niepowtarzalnym wykonaniami utworów. W tym szczególnym dniu mogli zaprezentować się na scenie wykonawcy z włodawskich szkół i przedszkoli: Szkoły Podstawowej nr 2, Przedszkola Integracyjnego, Zespołu Wokalnego "Cisza" z Włodawskiego Domu Kultury, Zespołu Wokalnego "Canto" ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz chóru Vlodaviensis z Włodawskiego Domu Kultury, który zaprezentował utwory z tekstami Jana Pawła II i własną muzyką. Tak wielkie przedsięwzięcie nie mogłoby zaistnieć gdyby nie ludzie, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w to doniosłe dzieło.

Gospodarzem koncertu był proboszcz Stanisław Dadas i ksiądz Paweł Florowski z parafii NSJ. Piękną dekorację wykonała p. Marzena Jankowska, profesjonalne nagłośnienie zapewnił p.Cezary Pawluk a sprzęt udostępnił Włodawski Dom Kultury. Nad całością czuwały: Małgorzata Błażejczyk, Renata Ślązak i Jolanta Demianiuk - Jarząbek.

Włodawa, dn. 2017-01-08
Koncert kolęd - Chór z Chełma, Sławatycz i Chór Fletnia Pana

Zapis audio koncertu

Włodawa, dn. 2017-01-06
Orszak Trzech Króli
Włodawa, dn. 2016-12-25
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO - PASTERKA
Włodawa, dn. 2016-12-18
Relacja ze spotkania opłatkowego mieszkańców Włodawy i okolic
Poprzednia-...-1-2--3--4-5-6-7-8-9-...-Następna
struktura struktura
stopka