baner baner
baner
szukaj baner
struktura
Aktualności
struktura
Włodawa, dn. 2017-01-08
Koncert kolęd - Chór z Chełma, Sławatycz i Chór Fletnia Pana

Zapis audio koncertu

Włodawa, dn. 2017-01-06
Orszak Trzech Króli
Włodawa, dn. 2016-12-25
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO - PASTERKA
Włodawa, dn. 2016-12-18
Relacja ze spotkania opłatkowego mieszkańców Włodawy i okolic
Włodawa, dn. 2016-11-13
Wspomnienie św. Cecylii - koncert organowy i występ naszego Chóru
Włodawa, dn. 2016-10-09
Dzień Papieski we Włodawie

W niedzielę - 9 października 2016 r. w całej Polsce obchodziliśmy po raz szesnasty Dzień Papieski.

Obchodom tym każdego roku towarzyszą Msze Święte, koncerty, konferencje, czuwania. W tym roku również nie zabrakło atrakcji, które uświetniły ten dzień.

W naszym mieście, w kościele Najświętszego Serca Jezusowego zespół wokalny Gaudeamus, działający przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie, zaśpiewał pieśni na Mszy z udziałem dzieci. Po niej odbył się z tej okazji koncert, przygotowany przez chór, absolwentów szkoły oraz panie - Małgorzatę Błażejczyk i Renatę Ślązak w obecności Dyrektora SP nr 3 - Janusza Korneluka i nauczycieli. Inicjatorami tego wydarzenia byli: Ks. Proboszcz Stanisław Dadas i Ks. Paweł Florowski.

Soliści: Alicja Karpiuk, Patrycja Maik i Marcin Jankowski głęboko poruszyli serca zebranych i zachwycili publiczność, która wysłuchała koncertu z wielką uwagą, a często ogromnym wzruszeniem. Owacje na stojąco i bisy nie miały końca. Był to czas refleksji, zadumy nad upływającym czasem. Wykonano m.in. utwory: "Zamiast" Edyty Geppert, "Nie wstydź się mówić, że kochasz" Piotra Rubika, "Kiedyś" Mieczysława Szcześniaka, "Panie" Michała Bajora. Ten dzień pozostanie w pamięci mieszkańców Włodawy.

Poprzednia-...-1-2-3-4--5--6-7-8-9-10-11-...-Następna
struktura struktura
stopka