baner baner
baner
szukaj baner
struktura
Kółko teatralne
struktura

KÓŁKO TEATRALNE

zajęcia odbywają się w każdą sobotę w sali na Plebani
w godz. 1000 do 1200


Zajęcia prowadzą Panie:
Danuta Tarantowicz, Barbara Górna i Irena Dul.

Od 10 listopada 2001 roku rozpoczęło działalność Kółko Teatralne przy naszej parafii. Wychodząc naprzeciw twórczej ekspresji dziecka pomagamy w poznawaniu siebie, rozwijaniu zainteresowań i zdolności.

W trakcie sobotnich cotygodniowych spotkań odbywają się ćwiczenia dykcji i szybkiego opanowywania tekstu, pogadanki na temat świąt kościelnych i państwowych ... oraz pogadanki wychowawcze z dziedziny profilaktyki i uzależnień dzieci i młodzieży. W wolnych chwilach organizowane są zabawy muzyczno-ruchowe i relaksujące.

Nasi "artyści" są uczniami włodawskich szkół podstawowych. Jest ich sporo, ale czekamy jeszcze na dzieci, które pragną ukierunkowanej aktywności ruchowej, słownej, muzycznej i plastycznej.

WAŻNIEJSZE WYDARZENIA:

Rok szkolny 2003/2004

Ostatnio przygotowaliśmy montaż słowno-muzyczny "SZOPKA SZKOLNA", którą przedstawialiśmy trzykrotnie. Po każdym publicznym wystąpieniu mali artyści czują się dowartościowani, zadowoleni z siebie i chętni do dalszego działania.

SZOPKA SZKOLNA - od lewej: Kasia Sierpińska, Monika Pogonowska, Patrycja Smuga, Agata Kloc, Kamila Pogonowska, Magda Smuga, Konrad Bielecki

Rok szkolny 2002/2003

Na początku roku szkolnego 2002/2003 zorganizowaliśmy piknik i ognisko z okazji Święta pieczonego ziemniaka.

Rok szkolny 2001/2002

Nasze programy uświetniły lokalne i parafialne uroczystości. Rozważaliśmy tajemnicę Bożego Narodzenia inscenizując "WIGILIĘ POLSKĄ" oraz "WIGILIJNY WIECZÓR WSPOMNIEŃ", a przed Świętem Zmarłych - "WIECZÓR ZADUMY".

Występowaliśmy w naszej kaplicy dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, w świetlicy parafialnej - inscenizowaliśmy program poświęcony naszym Babciom, Dziadkom i Mamom, w Różance - w Domu Opieki Społecznej z programem "Dla Babci i Dziadka".

-1--
struktura struktura
stopka